Vandentiekio, nuotekų vamzdynų renovacija

Įmonė UAB „Požeminės jungtys“ klientams siūlo įvairias paslaugas, pavyzdžiui, renovaciją. Tai gali būti vamzdynų renovacija, vandentiekio renovacija arba, nuotekų renovacija.

Renovacijos darbus galima atlikti įvairiai.

Vamzdynų renovacija dažniausiai atliekama naudojant vamzdžio įtraukimo technologiją, kuomet į vamzdžio vidų įtraukiama į vieną suvirinta ar sujungta vamzdžių gija (ilgavamzdis), kuri suformuoja naują sandarų vamzdį. Šiam metodui tradiciškai naudojamas polietileninis vamzdis ir kasama darbinė tranšėja. Tranšėja turi būti daroma tokioje vietoje, iš kurios būtų galima renovuoti vamzdį abiem kryptimis. Ilgavamzdžio įtraukimą galima atlikti ir nuotakynuose, ir vandentiekio tinkluose.

Nuotekų renovacija dažniausiai atliekama naudojant vamzdžio atkarpos įtraukimo technologiją. Į šiuo būdu renovuojamo vamzdžio vidų spraudžiamas iš atskirų atkarpų sudarytas naujas vamzdis. Darbas paprastai atliekamas kontroliniuose šuliniuose, kurių skersmuo nulemia maksimalų vamzdžio atkarpos ilgį. Vamzdžių movos movos privalo atlaikyti stumiant susidariusią apkrovą. Darbo sėkmė priklauso nuo to, ar nėra vamzdyje didesnių posūkių, nei leidžia įtraukiamas vamzdis ar jo jungtys.

Priverstinis įtraukimas naudojamas atliekant ir nuotekų ir vandentiekio renovaciją – tai metodas, praplečiantis ilgavamzdžio ar vamzdžio atkarpos įtraukimo pritaikymo sritį. Metodo esmę sudaro vamzdžio trupintuvo naudojimas. Jis sunaikina renovuojamą vamzdį ir padaro vietos iš paskos traukiamam naujam vamzdžiui. Šis metodas leidžia įtraukti didesnių matmenų vamzdį už buvusįjį. Šis metodas tinka nuotakynams ir vandentiekio vamzdynams renovuoti.

Nuotraukų galerija

Daugiau informacijos

Tel.: +370 5 2400318
Tel./faks. +370 5 2595650
Mob. tel. +370 655 15552
pozemines@jungtys.lt

GPS koordinatės: 
54.64865, 25.220676 (WGS)