Vandentiekio, nuotekų siurblių statyba

Jei norite statytis namą, arba sodybą, tikriausiai suprantate, kad be vandentiekio ir nuotekų sistemos apsieiti bus labai sudėtinga. Šių sistemų statybą reikia atiduoti į profesionalų rankas, kad vėliau neištiktų problemos ir vėliau nepradėtų kamuoti netinkamas kvapas. UAB „Požeminės jungtys“. Tai įmonė, ne vienerius metus užsiimanti plieninių dėklų įrenginėjimu Įmonė gali pasiūlyti ir vandentiekio, ir nuoteku, ir siurblinių statybos paslaugas.

O ką daryti, jei esate pasistatę namą, pavyzdžiui, sodo bendrijoje, tačiau kol kas dar neturite vandentiekio arba nuotekų sistemos, o ją įsirengti sudėtinga, nes aplinkui gyvena kaimynai, pastatytas kelias ir nesinori griauti supančios aplinkos? Mes tikrai rasime sprendimą, nes vandentiekio ir nuotekų sistemos statyba net mažose teritorijose mums nėra naujiena. Tiesiog naudojame betranšejes technologijas.

Nuotekų siurblinių funkcija: į siurblinę pribėgusios nuotekos paskirstomos ir perduodamos iš kvartalinių į magistralinius kelius. Montuodami nuotekų valymo įrenginius pasinaudojame ilgamete patirtimi inžinerinių tinklų statybose ir parenkame tinkamiausią įrenginį pagal atskiro objekto ypatumus.